İSTÜMDER DERNEĞİ, TOBFED BÜNYESİNDE

DETAYLAR
Sivil toplum kuruluşları demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarından biridir.
Ekonomide büyük bir ağırlığı olan ve iş dünyasının % 90 ına sahip kobiler içinde oto bakım ve kuaför işletmeleri önemli yer tutmaktadır.
TOBFED Federasyonu'nun genel başkanı Serkan Bakırtaş öncülüğünde başlattığı otomotiv sektörü içinde bugüne kadar dikkate bile alınmayan oto bakım, kuaför,lastik tamir , mini onarım, cam filmi ve otopark işletmeleri gibi meslekler için dernekleşme ve güç birliği oluşturma çalışmaları giderek daha fazla sektör temsilcisinin dikkatini çekmeye devam ediyor.
Son olarak İstanbul Esenyurtta Hakan Yıldırım başkanlığında bir araya gelen oto bakım ve kuaför iş dünyası temsilcilerinin kurduğu İSTÜMDER Derneği, TOBFED Federasyonu genel başkanı Serkan Bakırtaş ile yaptıkları görüşmeler neticesinde sektörlerine daha iyi hizmet sunmak için görüş ve vizyon açısından ortak bir perspektife sahip olunduğu kanaatine varılmış ve taraflarca TOBFED bünyesinde faaliyet gösterilmesi kararlaştırılmıştır.
İSTÜMDER Dernek yöneticileri Hakan Yıldırım, Selçuk Gökçe, İsmail Karakuş, Ali Kalem, Murat Bulut , Talip Çakmakçı ve Hakan Şahin hem Esenyurt halkına derneklerinin kuruluşunu duyurmaları hem de TOBFED Federasyonu bünyesine katılmaları onuruna bir kahvaltılı toplantı düzenlemişlerdir.
Toplantıda bir konuşma yapan TOBFED Genel başkanı Serkan Bakırtaş İSTÜMDER Derneği başkanı sayın Hakan Yıldırım'ı ve yönetimini tebrik etmiş birlikte sektöre güç katmak ve sektörümüzün Esenyurttaki temsilcilerinin sorunlarını elbirliğiyle çözmek için her türlü desteği vereceklerini ifade etmiştir.