TOBFED'DEN CUMHURBAŞKANINA TEŞEKKÜR

DETAYLAR
TOBFED’DEN CUMHURBAŞKANINA TEŞEKKÜR


Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Başkanı Serkan Bakırtaş, cam filmi yasağı konusunda gösterdiği irade nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve konuyla ilgili hassas çalışmalarından dolayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya teşekkür etti.

Yasağın devam etmesi durumunda on binlerce esnafın, milyonlarca vatandaşın mağduriyet yaşayacağını dile getiren Bakırtaş “Sayın Cumhurbaşkanımız, milletin adamı olduğunu bir kez daha gösterdi. Milleti mağdur edecek, ülke ekonomisine milyonlarca lira zarar verebilecek bir yasağın millet lehine gözden geçirilmesini isteyerek bir kez daha umudumuz oldu.”


İlgili bakanlıkların ve sektörün bir çalıştayda bir araya gelerek herkesi memnun edebilecek yeni bir çalışma yapabileceğini ifade eden Bakırtaş “TOBFED olarak başından beri bunun bir hata olduğunu, düzeltilmesi gerektiğini ifade ettik. Çok şükür Sayın Cumhurbaşkanımız sesimizi duydu. Şu andan itibaren atılması gereken en önemli adım “Cam Filmi Çalıştayı” için tarih belirlemektir.” şeklinde konuştu.